poznaj swój przyszły dom - LAAF - Bydgoszcz | LAAF architekci
22384
page-template-default,page,page-id-22384,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

warsztaty

poznaj swój przyszły dom

Warsztat pozwoli Ci zacząć poważne myślenie o konkretach. Na naszym pierwszym spotkaniu poznam Twoje plany. Postawimy pierwsze znaczące kroki w tworzeniu Twojego domu.

W trakcie spotkania będziemy prototypować Twój przyszły dom. Zaczniemy od prostych pytań dotyczących typowego planu dnia Twojej rodziny. Określimy styl, jaki Cię interesuje. Zrozumiemy atmosferę, jaką masz zamiar osiągnąć w domu. Odpowiedzi spiszemy na tablicy, podzielimy je na kategorie – staną się naszymi wytycznymi.

Przed Warsztatem poproszę Cię o przesłanie materiałów wstępnych dotyczących inwestycji. Na tej podstawie przygotuję się do spotkania.

Zabierz ze sobą wszystkich członków rodziny, którzy będą z Tobą mieszkać i… Zaczynamy!

proces

Warsztat podzielimy na etapy. Zamknięcie i podsumowanie każdego z kroków da nam podstawę do pracy na kolejnym poziomie.

1. WSTĘPNE INFORMACJE

Przed spotkaniem poproszę o przesłanie podstawowych materiałów – informacji o planowanej lokalizacji, Warunków Zabudowy (jeśli o takie już wystąpiliście), mapy. Pomogą mi w przygotowaniu się do pierwszego spotkania.)

2. PLANY

Przeanalizujemy Twój wstępny plan – marzenia i cele.

3. Q&A

Krótka seria pytań i odpowiedzi pomoże nam uszeregować priorytety i określić Twoje potrzeby.

4. PROTOTYP – MODEL, WZÓR

Zaczniemy „budować” Twój przyszły dom. Prosty prototyp pozwoli nam usystematyzować zebrane informacje. Stworzymy schemat funkcjonalny.

5. PODSUMOWANIE

Zakończymy podsumowaniem wszystkich zebranych informacji. Ustalimy jakie dalsze kroki należy podjąć. Po warsztacie dostaniesz zbiór podstawowych informacji – dobry punkt wyjścia do dalszego planowania domu.