projektowanie balkonów - LAAF - Bydgoszcz | LAAF architekci
22368
page-template-default,page,page-id-22368,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

projekt balkonu

Balkon to Twoja przestrzeń. Spraw, żeby stał się  mini-ogrodem w środku miasta.

Każdy balkon ma potencjał stania się dodatkowym pokojem, w którym będziesz chciał spędzać czas.

Krzesło, donica, składany stolik i z chęcią wiosną wypijesz tam sobotiną kawę.

tips and tricks

Droga do ładnego i funkcjonalnego balkonu jest prosta. Musisz jednak pamiętać o kilku zasadach. Oto niektóre z nich:

strony świata

Określ, na którą stronę świata skierowane są Twoje okna i balkon. Nie każda roślina będzie dobrze czuła się na chłodnym północnym, rozświetlonym południowym, lub wietrznym zachodnim balkonie.

widok z salonu

Nawet jeśli Twój balkon jest bardzo mały i nie urządzisz na nim imprezy dla czterech osób, to pamiętaj, że widzisz go przez okno. Zadbane rośliny i lampion uprzyjemnią popołudnie w salonie, jeśli za oknem nie będziesz widział tylko ściany budynku po drugiej stronie ulicy.

proces

Proces projektowania podzielimy na etapy. Systematyka zarządzania projektem ułatwi pracę i kontakt.

PIERWSZE SPOTKANIE

Proponuję spotkać się od razu u Ciebie w domu. Poznamy się, opowiesz o planach jakie masz w stosunku do swojego balkonu. Szybko będziemy mogli zweryfikować możliwość ich realizacji. zmierzę wymiary pacjenta.

KONCEPCJA

Niedługo po spotkaniu prześlę Ci koncepcję, zbudowaną w oparciu o naszą rozmowę i Twoje opisy. Koncepcja będzie zawierała rysunki i widoki 3d tego co możemy wykonać. Koncepcja będzie punktem wyjścia do rozmowy na temat formy ostatecznego projektu.

PROJEKT

Projekt zawrze szczegóły dotyczące Twojego nowego balkonu – rysunki (jeśli zdecydujesz się na mały remont), listę zakupów i krótki opis.